Menü Kapat

Uzm. Dr. Şehriyar Nazari

Neolazer Muayenehane

Neolazer Muayenehane Ocak 2006 yılında Dr. Şehriyar Nazari tarafından kurulmuş olup cilt hastalıkları tanı ve tedavisi, lazer uygulamaları ve estetik dermatoloji odaklı bir sağlık merkezi şeklinde hizmete girmiştir. Son yıllarda estetik uygulamalar, gelişen teknoloji ile beraber hızla artmaktadır. Muayenehane amacı, gelişen teknoloji ve bilimsel yayınlar doğrultusunda sağlıklı uygulamalar yapmaktır.

İstanbul Şafak Hastanesi

“Tam Gün Yasası’nın” yürürlüğe girmesi ile birlikte Kocamustafapaşa adresinde bulunan Neolazer Muayenehane 29 Kasım 2011 tarihinde kapatılmıştır. 01 Ocak 2012 – 01 Mayıs 2022 tarihleri arası  Dr. Şehriyar Nazari yönetiminde verilen bütün hizmetler “İstanbul 500evler Şafak Hastanesi Dermatoloji, Kozmetoloji ve Lazer Üniteleri Departmanı” bünyesine alınmıştır. Dr. Şehriyar Nazari  01 Mayıs 2022 tarihi itibari ile hastaneden tamamen ayrılmış olup Nişantaşı’daki yeni Muayenehane geçmiştir. Yeni misyonumuz daha donanımlı imkanlarla daha kapsamlı kitlelere modern ve uluslararası standartlarla uyumlu ilgili alanımızda hizmet sunmaktır. Dermatoloji alanında başvuran hastaların randevu alma işleminden muayene ve tedavi süreçlerine kadar gerekli düzenin sağlanması, kozmetoloji alanında lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, peeling ve diğer hizmetlerde deneyimli güler yüzlü kadromuzla hastalara doğru hizmet verilmesi ve hastaların doğru yönlendirilmeleri en önemli amacımızdır.

Tedavilerimiz

Tüm deri hastalıklarının teşhis ve tedavisi ve lazer ve estetik uygulamaların gerçekleştirildiği Muayenehanemizde cilt hastalıkları, saç dökülmesi ve tırnak hastalıklarının teşhis ve tedavisi, lazer dermatoloji dünyasının son mücizesi olan “SmartXide Fraksiyonel CO2 Lazer” ile akne izleri ve yüz ve boyundaki kırışıklıkların tamamen yok edilmesi, lazer yöntemi ile varis ve kılcal damar tedavileri, dolgu ve Botox uygulamaları, lazer epilasyon, selülit tedavileri, cilt lekelerine yönelik tedaviler, akne (sivilce) ve izlerinin tedavisi ve Botox ile aşırı terleme tedavileri yapılmaktadır. Tedavilerimizle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Uzm. Dr. Şehriyar Nazari

Cilt hastalıklar ve sorunlarınız için güvenle başvuracağınız Dr. Şehriyar Nazari Muayenehanesinde en güncel bilimsel yaklaşımlar ile çözüme ulaşacağınızı umuyoruz.